Śledzenie

Retargeting w sieci partnerskiej Google oraz Facebook

Stwórz piksel, wklej kod do szablonu aukcji, strony, sklepu lub emailingu. Przez internet docierasz i przekonujesz do zakupu osoby, które były na Twoim sklepie lub aukcjach allegro i ebay. Zwiększaj sprzedaż i zaufanie przez pokazywanie swoich reklam na onet.pl, facebook.pl i ponad 34 000 innych stron partnerów Google. Wszędzie tam, gdzie jest Twój potencjalny klient.

Linki

Twórz i skracaj linki

Dzielisz się treściami ze znajomymi, klientami lub wysyłasz mailingi? Użyj skróconych linków Frool. Kilka unikalnych domen do wyboru. Zwiększ efektywność Twoich działań przez pokazanie reklamy remarketingowej każdej osobie, która go kliknęła.


Monitoruj

Monitoruj ilość kliknięć w linki. Porównuj między sobą. Uzyskaj informacje w jakich godzinach najchętniej użytkonicy klikają, z jakich urządzeń. Miej wiedzę na temat tego , z jakich miejsc Polski czy Świata Cię odwiedzają, z jakich przychodzą stron. Wszystko po to, abyś mógł zwiększyć efektywność swoich działań marketingowych. Pamiętaj - każdej osobie, która kliknęła możesz pokazać reklamę remarketingową!


Śledź

Automatyczne śledzenia każdego kliknięcia. Możesz zapisywać każdego klikającego linka, a następnie przez sieć partnerską Google lub/oraz Facebook pokazać mu reklamę.


Maskuj

Działasz w programach partnerskich lub promujesz jakiś produkt? Nie chcesz żeby ktoś pozbawił Cię Twojej prowizji poprzez usunięcie z linka Twoich danych? Miej pewność zarobku dzięki Frool i zamaskuj swoje linki - od teraz możesz mieć pewność, że nikt nie pozbawi Cię Twojej prowizji.

Raporty i statystyki

Graficzne raporty

Masz dostęp statystyk wydajności i skuteczności kampanii. W łatwy sposób sprawdzaj trendy, sprawdzaj skąd pochodzą użytkownicy stron, aukcji, linków czy maili. Sprawdzaj z jakich stron przychodzą. Miej wiedzę w jakich godzinach się reklamować czy wysyłać mailingi lub w jakich wystawiać aukcję aby mieć największą oglądalność.

Użytkownicy

Już wkrótce we Frool 2.0

Skuteczna reklama

Już wkrótce we Frool 2.0

Automatyzacje

Już wkrótce we Frool 2.0


Łukasz Marczewski
Opiekun klienta

MASZ PYTANIA?
Porozmawiajmy.
Skontaktuj się ze mną - odpowiem na każde pytanie.